تبلیغات
Hamedan Civil | پایگاه تخصصی عمرانضمن خوش آمد گویی به شما دوست عزیز خوشحالیم که سایت ما را را برای گذراندن اوقات فراغت خود و کسب اطلاعات جدید و انتقال دانش خود به دیگران انتخاب کرده اید . این سایت مفتخر است با بهره گیری از تیم مدیریتی قوی و استفاده از مدیران کارآزموده و با دانش با رعایت اصول اخلاقی محیطی گرم و صمیمی و متنوع جهت تحقق اهداف خود که همانا ارتقا علم و دانش هموطنان خود می باشد قدمی هر چند کوچک برداشته باشد و این امر تنها در سایه حمایت های شما عزیزان از سایت و مشارکت و انتقال دانش خود به دیگران میسر خواهد بود. با تشکر
پایگاه تخصصی عمران


لینکستان

صفحات


این روش هزینه و وقت كمتری را میخواهد . نحوه اجرا به این شكل است كه رجهای پایین دیوار را به طور سرتاسری می تراشند سپس سطح را جارو می نمایند در دیوارهای بار بر طول برش سر تاسری 5/1 متر است گوشه دیوار را با قلم و چكش خالی می كنند و سپس دیوار بریده شده را به وسیله فشار هوا از گرد و غبار پاك می كنند آب را با فشار به این جداره می پاشند و از ورقه های ایزو گام فشرده استفاده نموده و دیوار را عایق كاری می كنند .

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


 پیشگیری از رطوبت بالا رونده :

چنانچه دیوار به علل مختلف دچار رطوبت شود سبب اشكالات ظاهری مانند سفیدك زدن شوره زدن پوسته كردن و ورقه شدن و طبله كردن اندود می شود كه به علت خالی شدن پای دیوار و هم از نظر بهداشتی عوارض ناگواری را به وجود می آورد در شرایطی كه پی شفته ای داشته باشیم در اثر رطوبت حالت خمیری پیدا می كند كه به مرور زمان باعث نشست ساختمان می شود .

راه جلوگیری :

 1- حد بین ملات و موزایك را قیر اندود می كنیم .

2- پای دیوار را به اندازه 60-50 سانتی متر به طور سرتا سری به شكل كانال خالی می كنیم و سپس كرسی چینی انجام می دهیم روی كرسی عایق نموده تا جلوی رطوبت گرفته شود رج نهایی را با ملات بسیار نرم و مقاوم به صورت قوته ور انجام می دهیم تا دیوار دچار نشست نگردد . برای بستن زیر دیوار با ملات یا بتن آن قسمت را می بندیم . عرض كانال ها 2/1 متر است . پس از اجرای عایق كاری قسمت خالی شده را با سنگ پر می كنیم و سپس روی آن را با ملات ریخته و موزاییك فرش می كنند بعد ازاجرای كف سازی دیوار را سفید كاری می كنیم .
برچسب ها: پیشگیری از رطوبت بالا رونده به شكل سیستماتیك ،

...

نویسنده : بهروز سلیمانیان
8 دی 89نظرسنجی

صفحات جانبی

آمار بازدید
  خوش آمدید
نویسندگان:

آمار بازدید
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :

وضعیت وبلاگ :
  • تعداد کل مطالب :
  • رنک گوگل :
  • آی پی شما :

آخرین بروزرسانی

تبلیغات